درباره ما

شرکت لذت قهوه مدرن با سابقه ده ساله در تولید دان رست شده قهوه و فراورده های آن ، با سابقه ده ساله در تولید ، با باز طراحی و ورود تکنولوژی جدید ، در سال 1402 شروع به فعالیت با نام جدید گرفت و آغاز به کار کرد .

 محصولات جدید این شرکت که شامل انواع دان سبز ، دان رست شده در انواع مختلف ، پودر های قهوه در بسته بندی خرده فروشی و عمده فروشی ، انواع چای ماسالا و هات چاکلت میباشد با استانداردهای اتحادیه اروپا تولید و توزیع میگردد. 

برند های تجاری ثبت شده این شرکت که در حال ثبت داخلی آن هستیم ، از جمله محبوب ترین برندهای کشور پرتغال میباشد . ما امیدواریم که شروع برنامه های بازاریابی ، در پنج سال آینده دارای 300 شعبه فروش محصولات و سهم قابل توجهی از بازار داخلی را داشته باشیم . 

برنامه های معرفی برند و محصولات جدید تدوین گردیده و پس از اتمام مراحل ثبت برند داخلی شروع خواهد گردید .

ماموریت شرکت لذت قهوه مدرن :

ماموریت شرکت لذت قهوه مدرن ، با هدف تامین نیاز جامعه به احساس ” نشاط ، سرزندگی و پیشرفت ” از طریق مصرف محصولی متفاوت ولی تجربه شده در سطح جهانی ، تاسیس گردیده است . 

ما تلاش میکنیم تا با تلفیق تکنولوژی و دانش جهانی ، با دارایی اصلی خود که شبکه اجتماعی مان است ، زنجیره ای از ارزش تا رسیدن محصول به دست مصرف کننده کنندگان ، که همه کسانی هستند که نیاز فوری به احساس لذت ، سرزندگی ، و پیشرفت  دارند ، ایجاد نماییم . مهمترین ارزش برای ما در خانواده لذت قهوه مدرن ، ایجاد همین احساس خوب است .

لذت قهوه مدرن